KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Teckning 9065338

nr 906 5338

Mart Org

(f. 1935), Sverige

Teckning, Mart Org (f. 1935), studie, signerad -59, motivet: 40x27

Utrop:

300 kr

Såld:

100 kr

måndag 18 augusti 2014
kl 20:09:53

18/8 18:49:19 1      Vinnande bud

Mart Org

Läs mer om Mart Org